کانون مشاوره

افتتاح کانون مشاوره در مرکز
مشاوره به معنی پند و اندرز دادن نیست، مشاور به دنبال این است که به شما کمک کند تا بر مسائلی که شما را نگران کرده یا به زحمت انداخته، تمرکز کنید و به درک روشنی از آنها برسید. نقش مشاور حمایت کردن، درک کردن، گوش دادن و پاسخ دادن بدون قضاوت و انتقاد است. او به ارزش ها، انتخاب ها و سبک زندگی شما احترام می گذارد. او کمک می کند تا احساساتتان را بشناسید و در مواردی، آنچه را که در لایه های زیرین مشکلات کنونی شما وجود دارد، شناسایی کنید. او می تواند در تصمیم گیری ها، انتخاب ها یا تغییراتی که به نفع تان است، شما را یاری کند.
درباره خدمات مشاوره مرکز
مواجهه با مسائل مختلف زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی، مذهبی، حقوقی و …. اغلب چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، اضطراب، استیصال و درماندگی است. همه ما به تجربه دریافته ایم که به تنهایی قادر به ساماندهی مسائل مختلف زندگی نیستیم. گاهی ممکن است به منظور حل مشکل، از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره مند شویم، اما دریافت کمک تخصصی، کنترل بهتر و سریع تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می سازد.
ورود به دانشگاه و شروع دوره دانشجویی، به دلیل تغییرات عمده ای که درعرصه های مختلف زندگی برای فرد به وجود می آورد، معمولا تنش آور است و گاهی ممکن است دسترسی نداشتن به منابع حمایتی مطمئن، بحران هایی را برای دانشجو بوجود آورد.
ریاست مرکز جناب آقای شادروز، سرکار خانم بدری یکی از مشاوران و مددکاران اجتماعی زبده را برای همکاری با مرکز در زمینه مشاوره دعوت نمودند. امید است تا بتوانیم گامی در جهت بهبود شرایط بیش از پیش نهاده و حامی خوبی در جهت رفع بحران ها و مشکلات دانشجویان عزیز باشیم.
 
جلسات مشاوره یک روز در هفته، روزهای یکشنبه  با حضور سرکار خانم بدری از ساعت ۱۳ الی ۱۵ و ۱۸ الی ۲۰ برگزار می گردد.
 
لطفاً برای تعیین وقت مشاوره به واحد روابط عمومی مراجعه فرمائید.